לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

אוצר מילים

אחד הנושאים החשובים ביותר במבחן אמיר או במבחן אמירם זהו כל התחום של אוצר מילים. הרחבה של אוצר מילים, תסייע לכם להתמודד טוב יותר עם בחינת אמיר ולהוציא ציון טוב יותר ואולי אפילו פטור באנגלית.

אוצר מילים הנדרש מכם בבחינת אמיר, רחב ומגוון ומכיל גם מילים ברמה אקדמית, שאינן שגורות בפינו בדיבור שוטף, זו הסיבה שאתם חייבים להקדיש את הזמן והאנרגיה על מנת להרחיב אוצר מילים וללמוד את המילים המתאימות לאופי המבחן.

האם מספיק לקרוא באנגלית על מנת לשפר אוצר מילים למבחן אמיר ?

לקרוא באנגלית זוהי בהחלט טכניקה שיכולה לסייע לכם לשפר את אוצר המילים, כשאתם קוראים באנגלית אתם נחשפים למאגר רחב של מילים, לומדים מילים חדשות, מבינים משמעות של מילים, רואים איך נוצר משפט, מהו תחביר נכון וכדומה. זהו בסיס טוב להתחלה אך חשוב לציין כי קריאה חופשית לבד, אינה מספקת על מנת ללמוד מילים למבחן אמיר, היות וכמו למבחן פסיכומטרי, ישנן מילים ספציפיות בהן צריך להתמקד.

לקחת מילון אוקספורד ולהתחיל לשנן את כל המילים לבחינת אמיר, זה טוב ?

אם אתם לפני בחינת אמיר, חשוב שתדעו שלא כל מילון עונה על הצרכים של הבחינה ומלמד ומפתח אוצר מילים ממוקד לבחינה. כיום ניתן למצוא מילון יעודי לבחינת אמיר או כל מני עזרי לימוד וספרים, המכילים את המילים הנקודתיות בהן יש להתמקד לקראת בחינת אמיר.

חשוב מאוד לשים לב שלא להתמקד רק בלמידת מילים באותיות מסוימות, אלא להקדיש זמן על מנת להרחיב אוצר מילים בכל המילים, בהתאם לדרישות מבחן אמיר.

כמו כן, חשוב מאוד לפתור מבחני אמיר ישנים, על מנת לראות את אופי המילים הנדרשות ואיך הן משתלבות במשפטים ובטקסט קריאה.

אוצר מילים חשוב מאוד להצלחה שלכם בבחינת אמיר, אם אתם רוצים להצליח ולזכות בפטור באנגלית או לשפר את הרמה שלכם באנגלית, לקראת תואר ראשון. אוצר מילים זו הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.