לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

מבחן אמירם

מבחן אמירם הוא מבחן ממוחשב אשר מטרתו היא לבדוק את רמת האנגלית האקדמאית של הנבחן. חשוב שתדעו, מבחן אמיר”ם נערך מול מחשב והנבחן עונה על השאלות בעזרת מקשי המחשב ויש מספר הבדלים בינו לבין מבחן אמיר, כך שאם אתם מתלבטים מה יותר מתאים לכם,  חשוב שתכירו את שתי האופציות, כך שתוכלו לבחור את הפורמט המתאים לכם ולמוסד הלימוד

אחד התנאים לסיים בהצלחה לימודים אקדמאים, הוא ידע של אנגלית ברמה אקדמאית. לכן בכל האוניברסיטאות והמכללות, קיימים קורסים באנגלית לאלה אשר ציון הפסיכומטרי שלהם לא הספיק להם על מנת לקבל פטור.

מהו מבחן אמירם

עם השנים, התפתח מבחן הנקרא מבחן אמיר, אשר בודק את רמת האנגלית של הנבחנים על מנת לשבצם בקורס המתאים או לתת להם פטור מלימודי אנגלית, לצד הגרסה הכתובה, ניתן למצוא גרסה ממוחשבת, הנקראת מבחן אמירם.

מבחן אמירם דומה ביעדיו למבחן אמיר: היינו, בודק רמת אנגלית אקדמאית במטרה להתאים פטור או קורס לנבחן. גם את המבחן הזה בוחרים אנשים לעבור על מנת לקבל פטור מאנגלית.

ההבדלים העיקריים בין מבחן אמיר למבחן אמירם

שתי הבחינות נועדו לשם אותה תוצאה, בחינת רמת האנגלית של הנבחן. ואולם, האופן בו הבחינה נערכת היא שונה ועל כן תלמיד המתלבט איזו מבין הדרכים טובה לו יותר, צריך לבחון מספר אלמנטים אשר מבדילים בין הבחינות.

מבחן אמירם הוא מבחן ממוחשב המאפשר מסגרת זמן אישית ומתקיים בדרך כלל במכללות ברחבי הארץ. לאחר שסימנת תשובה ולחצתם על אנטר, אין אפשרות לחזור אחורה ולתקן ולרוב בחינת אמירם תהיה תקפה לגבי מוסד אקדמי ספציפי ולא פחות חשוב, מבחן אמירם הוא מבחן המתאים את רמתו לרמת הסטודנט.

למידע נוסף אודות ההבדלים בין מבחן אמיר למבחן אמירם