לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

מבחן אמיר או מבחן אמירם

בחינת מיון באנגלית נעשית לפני תחילת לימודים במוסד אקדמי, במטרה לקבוע את רמת האנגלית שלכם או לחילופין לקבוע כי יש לכם פטור באנגלית. אחת הדרכים לקבוע זאת היא באמצעות מבחן אמיר או בגרסתו המקוונת, מבחן אמירם.

להחלטה האם לעבור מבחן אמיר או מבחן אמירם, שיקולים שונים ולכן חשוב מאוד שתעמדו על ההבדלים בין שתי הבחינות, תוך התייחסות  עם המוסד האקדמי בו אתם עתידים ללמוד והתייעצות עם מכונים המעבירים קורס הכנה למבחן אמיר ולמבחן אמירם.

ההבדל בין מבחן אמיר למבחן אמירם- מה חשוב לדעת !

מבחן אמירם נערך מול מחשב, כאשר על הנבחנים לסמן את התשובה עם המקשים בעוד מבחן אמיר נערך באמצעות שאלון ועפרון, בעזרתו אתם מסמנים את התשובה שלכם.

במבחן אמירם אין אפשרות לחזור אחורה לשאלות אותן פתרתם בעוד במבחן אמיר קיימת האפשרות הזו. באופן הזה, גם תוכלו לתקן תשובה במבחן אמיר בעוד מבחן אמירם אינו מאפשר זאת.

במבחן אמירם מוקצב זמן מוגדר לכל שאלה בנפרד, ולכן, גם אם סיימתם לענות על שאלה בפחות זמן, לא תינתן תוספת זמן בשאלה הבאה. לעומת זאת, במבחן אמיר קיים פרק זמן של עשרים וחמש דקות לכל פרק אותו אתם יכולים לנצל כרצונכם, ולכן באפשרותכם להתעכב יותר על שאלה מסוימת ופחות על שאלה אחרת.

מבחן אמירם מאפשר מסגרת זמן אישית. כלומר אם סיימתם את כל המבחן לפני סיום הזמן המקסימאלי המוקצב לכל השאלות, אתם יכולים לצאת מחדר הבחינות ולא