לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

קורס צרפתית

השפה הצרפתית היא שפת האם בכ -30 מדינות בעולם ובשלושה מוסדות בינלאומיים (בוועדה האולימפית, באו”ם ובאיחוד האירופי) צרפתית נחשבת לשפה רשמית. רבים מעסקים ברחבי העולם, בייחוד בכל הקשור לאופנה, מתקיימים בצרפתית, לכן, אין זה פלא כי קורס צרפתית הינו פופולארי בקרב אנשים רבים, גם ישראלים. קורס צרפתית מעניק יכולות של דיבור, קריאה וכתיבה בשפה הצרפתית על מנת לאפשר לתלמידים לשלוט ברמה יומיומית בשפה.

למי מתאים קורס צרפתית?

קורס צרפתית מתאים לכל אדם המעוניין להרחיב את ידיעותיו בשפה הצרפתית, או ללמוד צרפתית מההתחלה, גם ללא ידע מקדים. קורס צרפתית מתאים לאנשים המעוניינים להשתלב בעסקים בינלאומיים בהם ידיעת השפה הצרפתית חשובה. כמו כן, אנשים המעוניינים להיחשף לתרבויות שונות ונוסעים לטיול באזורים דוברי צרפתית יחפצו ללמוד קורס צרפתית.

מה לומדים בקורס צרפתית?

נושאי הלימוד בקורס צרפתית כוללים: למידת אותיות ואוצר מילים צרפתי, דקדוק ותחביר של השפה הצרפתית, פעלים, זמנים והטיות, שמות עצם ושמות תואר, תנועות על מגוון סוגיהן, מילות קישור, ניבים שונים, קריאה, כתיבה וניהול שיחה בצרפתית.

ישנם מסלולי לימוד שונים במסגרת לימודי צרפתית:

קורס צרפתית למתחילים

הכולל רכישת מיומנויות תקשורת מילולית וכתובה. השיעורים מתבצעים הן באופן פרונטאלי והן ע”י תרגול בקבוצות בכיתה. מטרת קורס זה הינו ללמד את יסודות המבנה הדקדוקי ומבנה המשפט, לרכוש יכולת קריאה וכתיבה ברמה בסיסית ולפתח יכולת ניהול תקשורת בסיסית בצרפתית.

קורס צרפתית ברמת ביניים

מתאים לאנשים בעלי רקע בצרפתית המעוניינים לחזק ולהעמיק את שליטתם בשפה. מטרות הקורס הן להעשיר את אוצר המילים גם למילים ברמה גבוהה יותר מתחומים רבים יותר, לפתח יכולות של קריאה וכתיבה לצורך למידה פעילה, ולשפר את שטף הדיוק ומבנים דקדוקיים נוספים.

קורס צרפתית למתקדמים

מיועד לאנשים בעלי ידע רב בצרפתית המעוניינים להתקדם ולהעמיק את ידיעותיהם ברזי השפה. מטרות הקורס הן לפתח יכולות שליטה גבוהות בשפה הצרפתית, להגיע לרמת דיוק כבוהה במבנים דקדוקיים ובהגיית השפה, לשפר את יכולות הדיבור, הקריאה והכתיבה עד לרמה ספרותית ואקדמית וניהול שיחות על נושאים מורכבים כמו פילוסופיה, פוליטיקה ועוד.