לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

לימודי אנגלית לפטור

פטור באנגלית זהו תנאי חובה לקבלת תואר ראשון בכל מוסד אקדמי, בין אם מדובר במכללה, אוניברסיטה, אוניברסיטה פתוחה או שלוחה של אוניברסיטה בקמפוסים שונים ברחבי הארץ. כאשר אתם נכנסים למוסד אקדמי, תעברו מיון בשפה האנגלית בו תקבע רמת האנגלית שלכם, מי שעבר פסיכומטרי, רמת האנגלית שלו תקבע על פי ציון הפסיכומטרי. הנה כל מה שחשוב לדעת על פטור באנגלית, איך לומדים ומה צריך לעשות

אם אתם עומדים בפני תואר ראשון, תצטרכו להוציא פטור באנגלית כתנאי לסיום התואר. הרבה סטודנטים נוטים לחשוב כי מבחן פסיכומטרי מזכה אותם אוטומטית בפטור באנגלית, אך אם ציון הגמר שלכם בחלק האנגלית בפסיכומטרי, אינו עומד בדרישות הפטור, תצטרכו לעבור קורסים באנגלית עד לרמה המתאימה.

איך לומדים לפטור באנגלית

לפטור באנגלית ניתן ללמוד במספר דרכים, אם אתם אוטודידקטים תוכלו ללמוד באופן עצמאי, באמצעות ספרים או חוברות. מומלץ אגב ללמוד עם מילון מיוחד למבחן אמיר, כך שלא תתעכבו על אוצר מילים לא רלוונטי. כמו כן, ניתן לרכוש קורסי הכנה למבחן אמיר הפועלים במתכונת אינטרנטית, כך שבכל זאת תהיה לכם הכוונה והדרכה במה להתמקד ואיך הכי נכון ללמוד לפטור באנגלית.

אם אתם טיפוסים שצריכים כיתה ומנחה מסודר, מומלץ להירשם לקורס הכנה למבחן אמיר, היום ניתן למצוא מגוון רחב של קורסים המלמדים לא רק את החומר לבחינת אמיר, אלא גם כיצד להתמודד איתה בצורה הטובה ביותר, מבלי להילחץ. גם פה, כמו בקורס פסיכומטרי תצטרכו לתרגל הרבה בבית, אך את הבסיס תקבלו בכיתה עם מנחה ואינטראקציה עם תלמידים נוספים.