לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

הכנה למבחן אמירם

מבחן אמירם נעשה בדרך כלל לפני תחילת לימודים אקדמיים, במטרה למיין אתכם לרמות שונות באנגלית., כאשר עמידה בתנאי מבחן אמיר, יכולה להשיג לכם פטור באנגלית. הגרסה המוכרת יותר למבחן היא דווקא בחינת אמיר, הנעשית כמבחן רגיל, אולם חלק לא מבוטל מהמכללות מאפשרות לעבור מבחן אמירם, גרסה מקוונת של אותה בחינה. אם אתם עומדים לעבור מבחן אמירם, מומלץ להתכונן אליו כראוי באמצעות קורס אמירם או על ידי למידה עצמית.

 מבחן אמירם זהה בתוכנו ונושאיו למבחן אמיר, אך היות ומדובר באופי שונה של מבחן, יש בין שתי הגרסאות מספר הבדלים כמו, הדרך שבה עונים על שאלות, קביעת רמת הקושי של המבחן ואפילו המקומות בהם נערך המבחן עצמו. היות וציון מבחן אמירם תקף אך ורק לגבי המקום אשר למענו נבחנתם, חשוב מאוד להבין מהן דרישות אותו מוסד אקדמי ולהתכונן כראוי לבחינה, כמו כן, חשוב לדעת כי על מנת להשיג פטור באנגלית בגרסה המקוונת, יש צורך בכ-100 נקודות יותר בממוצע, על מנת לקבל את הפטור.

מבחן אמירם איך לומדים נכון

חלק מהצעירים אינם מתורגלים בביצוע בחינות על מחשב ולכן נלחצים ממבחן אמירם, בפועל אם אתם למדים נכון וחכם, מתרכזים בנושאי המבחן ומבינים איך מתקיים מבחן אמירם, מה הוא דורש ומה הוא בודק, אין שום סיבה שלא תעברו אותו בציון גבוה. זוהי הסיבה שחשוב מאוד לקרוא ולשאול כמה שיותר על המבחן ולהבין מהן ההוראות לביצוע, ברגע שתרגישו בטוחים בפן הטכנולוגי, תוכלו להתרכז בשיפור אנגלית והשגת פטור באנגלית.

 מבחן אמירם כמו מבחן אמיר, מתרכז בכ- 3 נושאים הבוחנים אנגלית אקדמית סבילה. היות ומבחן אמירם הוא מבחן אדפטיבי, המתאים עצמו לרמת הנבחן תוך כדי מענה על השאלות, יכול להיות שסדר השאלות ואופי הצגתן יהיה שונה מהגרסה של מבחן אמיר. כך או כך המטרה היא זהה, לבחון את רמת האנגלית שלכם ולהחליט האם מגיע לכם פטור.

כשאתם לומדים למבחן אמירם, בין אם מדובר בקורס הכנה מסודר או באופן עצמאי, חשוב מאוד לשים דגש על שיפור מיומנויות הקריאה, הבנה והרחבה של אוצר מילים, נושאים מרכזיים במבחן. במבחן אמירם לא תדרשו לכתוב באנגלית ולכן אין מה לנסות ולהכיר את מקשי האנגלית במקלדת. כל מה שאתם צריכים נמצא בספרי ההדרכה ובמילון המיועד למבחן אמיר ומבחן אמירם.

למה חשוב לשים לב שלומדים למבחן אמירם

כשאתם לומדים למבחן אמירם, חשוב מאוד לשים לב שאתם ממוקדים בנושאים ובתחומים בהם תדרשו להפגין בקיאות. זו גם הסיבה שרבים מהסטודנטים לעתיד וממי שעובר מבחן אמיר או מבחן אמירם, הולכים לקורס הכנה מסודר, המכיל את החומר הממוקד והנכון לבחינה.

 מעבר לכך חשוב לשים לב שאתם לומדים לענות באופן מחולק, מקל אל הכבד, כך שלא תשקיעו את כל האנרגיה שלכם בהתחלה ותתעייפו לקראת הסוף. חשוב להבין איך עובד מבחן אדפטיבי, איך עונים נכון במבחן מקוון ובכלל איך לא להילחץ ממבנה המבחן ולהצליח להוציא פטור אנגלית במבחן אמירם