לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

שיפור אנגלית

מבחן אמיר הינו מבחן מיון בשפה האנגלית. מטרתו של מבחן זה הינה לקבוע את רמת האנגלית שלכם ולסווג אתכם לקורסי אנגלית מתאימים. לפני שניגשים למבחן אמיר מומלץ מאוד לנקוט צעדים על מנת לשפר את רמת האנגלית שלכם, שיפור אנגלית לפני הבחינה תעמיד אתכם במקום טוב יותר ויכולה להוביל לפטור באנגלית.

קל מאוד להגיד אתה צריך לשפר את האנגלית שלך, לפני שאתה מתחיל לימודים אקדמיים, אך בפועל זה אינו דבר פשוט, בעיקר למי שחלש באנגלית ולא משתמש באנגלית בחיי היום יום שלו. בדרך כלל צעירים אחרי צבא ולפני תואר ראשון לא עושים שימוש נרחב בשפה האנגלית, הם לא קוראים באנגלית, לא מדברים אנגלית וכידוע כשאתה לא מתרגל ומשתמש בשפה מסוימת, אתה מאבד את המיומנות שלך

פטור אנגלית, למה בגרות באנגלית לא מספיקה

הרבה סטודנטים לעתיד חושבים שאם יש להם בגרות טובה באנגלית, הם לא צריכים לקחת קורס אמיר ויכולים לגשת לבחינה ולקבל פטור. נכון, אם יש לכם ציון גבוה בבגרות באנגלית ברמה של חמש יחידות, זה מעמיד אתכם במקום טוב יותר ביחס לשאר ואומר שיש להם בסיס באנגלית, אך עדיין חשוב מאוד לתרגל וללמוד לקראת בחינת אמיר ולא לסמוך אך ורק על הידע שלכם בבגרות.

מבחן אמיר מורכב בצורה מסוימת ועוסק בנושאים נקודתיים. לפני הבחינה, חשוב מאוד ללמוד נכון ולהתמקד במה שחשוב, עם עזרי הלימוד המיועדים למבחן אמיר

מבחן אמיר מתנהל באופי מסוים, כמו למשל סגנון שאלות מהקל אל הכבד ולכן חשוב מאוד להכיר את אופי הבחינה ולדעת להתמודד איתה, בדומה למבחן פסיכומטרי.

 שיפור אנגלית, איך עושים זאת

שיפור אנגלית לקראת מבחן אמיר יכול להיעשות במספר שיטות. היות ומבחן אמיר בודק את רמת האנגלית הסבילה שלכם, הדגש צריך להיות על שיפור מיומנות הקריאה והרחבת אוצר מילים. בבחינת אמיר לא תדרשו לכתוב באנגלית או להתמודד עם קטע שמע או לדבר באנגלית, ולכן מומלץ להתחיל לקרוא כמה שיותר טקסטים ולפתח אוצר מילים. כשאתם משפרים את מיומנות הקריאה, אתם באופן אוטומטי משפרים את הדקדוק, את היכולת לנתח טקסט, להשלים משפטים או לזהות מבנה של משפט, כך שבסיס שיפור האנגלית טמון בקריאה והבנה של טקסטים.

אם אתם לא קוראים באנגלית, התחילו בקטן בטקסטים פשוטים שמעניינים אתכם ומשם התקדמו אל תכנים קשים יותר, ברמה אקדמית. מומלץ בעת הקריאה להיעזר במילון ולרשום בצד מילים שלא הבנתם, על מנת שתוכלו למצוא את הפירוש. בדרך זו תרחיבו את אוצר המילים וכל טקסט שתקראו, ישפר ויקדם אתכם באנגלית.

כאמור, מבחן אמיר מתייחס לאוצר מילים מסוים ולכן מומלץ להתמקד בחומר שרלוונטי לבחינה וללמוד באמצעות מילון למבחן אמיר. את כל החומרים וההכוונה מה ואיך ללמוד, תקבלו בקורס אמיר.