לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

קורס אמיר מחירים

רגע לפני שאנו מתחילים את דרכנו האקדמית באוניברסיטה או במכללה, חשוב לפעול על מנת להשיג פטור באנגלית. מבחן אמיר נועד על מנת לקבוע את רמת האנגלית שלכם ביחס לעצמכם ולנבחנים אחרים ולמיין אתכם לרמות אנגלית שונות, על מנת להיות מוכנים למבחן  אמיר, צעירים רבים עוברים קורס הכנה, כמה עולה קורס אמיר, איפה ואיך בוחרים אותו, כל המידע

קורס אמיר הינו קורס אשר נועד להכין אתכם, בצורה הטובה ביותר לבחינת אמיר. במהלך קורס אמיר אתם למדים בצורה ממוקדת את הנושאים שיהיו בבחינה, תוך התייחסות לדגשים חשובים ולדרישות המבחן. כיום ניתן למצוא קורסי אמיר שונים במכונים פרטיים, כמו למשל מוסדות לימוד אנגלית או מכונים המעבירים גם קורס פסיכומטרי, בנוסף, ניתן למצוא קורסי הכנה למבחן אמיר גם במכינות במוסדות לימוד אקדמיים.

כמה עולה קורס הכנה לבחינת אמיר

מחיר קורס אמיר יכול להשתנות ממקום למקום בהתאם לפרמטרים שונים כמו מוניטין מוסד הלימוד, הקף שעות הקורס וחומרי העזר והתרגול שאתם עתידים לקבל. בממוצע קורס הכנה למבחן אמיר לא אורך יותר מחודשיים שלושה ועלותו נעה סביב 1,800-2,500 ₪ השקעה קטנה ביחס למחיר קורס הכנה לפסיכומטרי וביחס למה שאתם מקבלים, שיפור משמעותי של רמת האנגלית שלכם ובחלק מהמקרים גם פטור באנגלית.

חשוב שתדעו כי פטור אנגלית זוהי דרישת חובה בכל מוסד אקדמי אוניברסיטה או מכללה, כך שאם אתם רוצים להשיג פטור באנגלית לפני תחילת שנת הלימודים האקדמית או שחשוב לכם לשפר את האנגלית על מנת שתשובצו בפחות קורסי אנגלית במהלך השנה, קורס אמיר יביא אתכם לשם בקלות יחסית.

קורס אמיר השוואת מחירים

לפני שאתם בוחרים קורס הכנה למבחן אמיר, חשוב מאוד לעשות השוואת מחירים בין המוסדות המעבירים קורסי אמיר, לשאול את כל השאלות כמו למשל מהם תנאי רישום לקורס אמיר, איך מתנהל הקורס, האם יש אפשרות לתרגל מעבר לשעות לימוד פרונטאליות, מי המדריכים בקורס וכדומה.

הדרך הטובה ביותר לעשות השוואת מחירים היא לחפש מידע באינטרנט, לפנות למוסד האקדמי ולבקש ממנו פרטים. תוכלו גם להתייעץ עם האוניברסיטה או עם חברים שעברו קורס אמיר ושיפרו באופן מהותי את הציון.