לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

פטור אנגלית לחלשים באנגלית

מה לעשות, לא כולנו טובים מאוד באנגלית, אך אם אנו רוצים להתקבל למוסד אקדמי, לסיים את הלימודים ולהיות בעלי תואר ראשון, נצטרך לשפר את האנגלית שלנו ולהוציא פטור באנגלית. הבשורה הטובה, לא צריך להתייאש. בהחלט ניתן לשפר את האנגלית, עד לרמה מספקת לפני תחילת הסמסטר, הינה כל מה שרציתם לדעת על פטור אנגלית, גם אם אנגלית זה לא הצד החזק שלכם.

ראשית חשוב שתדעו שהצורך באנגלית מתחיל לפני פטור באנגלית ולפני סיווג לרמות. אם הוצאתם פחות מ85 מבחן סיווג רמות אנגלית, לא תוכלו להתחיל את לימודיכם במוסד האקדמי ולכן אם האנגלית שלכם לא טובה, כמו למשל אם הציון שהוצאתם בבגרות באנגלית נמוך מאוד, חשוב לפעול על מנת לשפר את האנגלית לפני שאתם נרשמים או מגישים מעומדות למוסד אקדמי.

שיפור השפה האנגלית

אך גם אם האנגלית שלכם סבירה ומטה, חיוני שתשפרו את רמת האנגלית לפני שתיגשו לבחינת אמיר, כך שתוכלו להוציא ציון גבוה יותר. בחינת אמיר הינה בחינת מיון וסיווג נבחנים לרמות שונות באנגלית, הציון שתקבלו בבחינה, ייקבע כמה קורסים תצטרכו לעשות באנגלית במהלך השנה האקדמית עד לקבלת הפטור. אם תסווגו ברמה נמוכה (כלומר הקורס הראשון ) תצטרכו לעבור מספר קורסי אנגלית במהלך התואר, עד לקבלת פטור אנגלית.

הכנה של כמה חודשים מרוכזים במאמץ ממוקד, ישפרו את רמת האנגלית שלכם בצורה ניכרת, כך שתקפיצו את הרמה שלכם לפני מועד הבחינה.

חשוב לדעת: היות ובחינת אמיר בודקת את הידע שלכם באנגלית סבילה ומתייחסת לאוצר מילים ספציפי, חשוב מאוד שלא ללמוד סתם אנגלית, אלא לרכז את המאמצים בקורס הכנה לבחינת אמיר, שם לומדים עם מילון מסוים המכיל את אוצר המילים לבחינה ובסגנון מסוים הנדרש מהנבחנים במבחן אמיר.

בדרך זו, גם אם לא תוציאו פטור באנגלית באופן אוטומטי, תקטינו את מספר הקורסים שתצטרכו לעשות במוסד האקדמי, עד לקבלת פטור אנגלית.