לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

ציון מבחן אמיר

מבחן אמיר זוהי ההזדמנות שלכם להשיג פטור באנגלית לפני תחילת הלימודים האקדמיים. ציון מבחן אמיר נקבע לפי מספר תשובות נכונות שעניתם במהלך הבחינה אולם חשוב מאוד להתעדכן למול המוסד בו אתם עתידים ללמוד, מהו ציון מבחן אמיר הנדרש, על מנת לקבל פטור באנגלית. הנה כל המידע על ציון במבחן אמיר

מהו הציון המתבקש במבחן אמיר, על מנת להוציא פטור באנגלית

מבחן אמיר נועד על מנת לקבוע את רמת האנגלית שלכם ולסייע למוסד האקדמי לסווג אתכם לקורסים באנגלית. אם הוצאת ציון של 234 נקודות ומעלה בבחינת אמיר, ברוב האוניברסיטאות והמכללות לא תצטרכו לעבור שום קורס אנגלית ותקבלו פטור אנגלית באופן אוטומטי.

אם קיבלתם בבחינת אמיר ציון מאוד קרוב לפטור, נסו לברר האם ניתן לגשת למבחן פנימי במוסד האקדמי, על מנת לשפר במספר נקודות את הציון ובכך להשיג פטור באנגלית, במידה ולא ניתנת לכם האופציה הזו, נסו לבדוק האם תוכלו לגשת שוב לבחינת אמיר ולשפר את הציון.

חשוב שתדעו, ציוני מבחן אמיר נעים בין 145-250 נקודות. על מנת לקבל פטור באנגלית תצטרכו להיות באחוזון העליון של הציון, כאמור עם ממוצע של כ234 נקודות לפחות. זו הסיבה שסטודנטים רבים מעדיפים לקחת קורס הכנה למבחן אמיר וללמוד באופן מדויק ומותאם לבחינה.

ציון מבחן אמירם

לא פחות חשוב, אם אתם מנסים להשיג פטור באנגלית באמצעות מבחן אמירם, הנחשב כמבחן פנימי של המוסד האקדמי או באמצעות חלק האנגלית בפסיכומטרי, סקלת הציונים והחישובים שונה ממבחן אמיר ועומדת על כ-134 נקודות במינימום לפטור באנגלית.

באם הוצאת ציון נמוך מ85 במבחן אמיר, לא תוכלו להתקבל למוסד אקדמי, עד אשר תשפרו בצורה ניכרת את רמת הידע שלכם באנגלית.

בכל מקרה, על מנת לקבל תור ראשון תצטרכו להתמודד עם השפה האנגלית ועדיף שעה אחת קודם.