לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

פטור אנגלית

צמד המילים פטור אנגלית אולי נשמע לנו לא אפשרי, אך אם אתם עתידים ללמוד באוניברסיטה או במכללה, תצטרכו להשיג פטור אנגלית על מנת לסיים את לימודי התואר.
ישנן מספר דרכים להשיג פטור אנגלית, באמצעות ציון מספק במבחן אמיר או מבחן אמירם, באמצעות ציון המעניק פטור בחלק האנגלית בפסיכומטרי או באמצעות קורסי אנגלית הנלמדים במהלך התואר.

לא משנה מה הדרך בה אתם בוחרים להוציא פטור אנגלית, כדאי ורצוי לעשות זאת כמה שיותר מהר.

פטור אנגלית באמצעות בחינת אמיר או מבחן אמירם

בחינת אמיר זוהי בחינת מיון בשפה האנגלית, יש לבחינה זו גם גרסה מקוונת הנקראת מבחן אמיר, כאשר כל סגנון בחינה נושא בתוכו הבדלים אודות אופי והתנהלות הבחינה, אך טיב ואופי השאלות זהה. מבחן אמיר מסייע לכם ולמוסד האקדמי בו אתם עתידים ללמוד, לקבוע את רמת האנגלית שלכם, על מנת לשבץ אתכם בקורסי אנגלית בהתאם לרמתכם, באם תתכוננו כמו שצריך לבחינת אמיר ותוציאו ציון של למעלה מ234 נקודות, לא תצטרכו לעשות קורסים באנגלית ותקבלו פטור. הציון שתצטרכו על מנת לקבל פטור אנגלית ממבחן אמירם שונה ויש לוודא עם המוסד האקדמי מראש.

פטור אנגלית פסיכומטרי

כאשר אתם עושים פסיכומטרי עליכם להתמודד גם עם חלק הבוחן את ידיעתכם בשפה האנגלית. חלק זה יכול לקבוע את רמת האנגלית שלכם ולסייע בסיווג רמתכם באנגלית, באם תוציאו ציון של 134 נקודות ומעלה בחלק האנגלית בפסיכומטרי, לא תצטרכו לעשות קורסים באנגלית במהלך התואר.

פטור אנגלית באמצעות קורסים באוניברסיטה

אם לא הצלחתם להשיג פטור אנגלית באמצעות מבחן אמיר או פסיכומטרי, תאלצו לעבור קורסים באנגלית במוסד האקדמי בו בחרתם ללמוד ולהגיע לפטור שלב אחרי שלב. מבחן אמיר יסווג אתכם לרמה המתאימה ויקבע כמה קורסים תאלצו לקחת, זו הסיבה שחשוב להגיע לבחינת אמיר כמה שיותר מוכנים.