לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

פטור מלימודי אנגלית

אנו לומדים אנגלית כאשר אנו רוצים לשפר את ידיעתנו בשפה האנגלית או כאשר אנו צריכים זאת בשביל התואר. לימודי אנגלית נחשבים ללימודים לא פשוטים, הדורשים מוטיבציה ואנרגיה, אך אם ניקח זאת ברצינות, ישנו סיכוי גבוה שההשקעה תשתלם ונוכל לקבל פטור מלימודי אנגלית.

פטור מלימודי אנגלית מאפשר לסטודנטים במסלול לתואר ראשון ללמוד מבלי שיצטרכו להשלים שעורים וקורסים באנגלית, במהלך השנים הראשונות של התואר, בהתאם לרמת האנגלית שהוצגה במבחן אמיר.

כאשר נכנסים אל מוסד אקדמי עם פטור באנגלית, המשמעות היא יותר זמן פנוי ללימודים במסלול שבחרתם ופחות הסחות דעת ואנרגיות שמושקעות בלימודי אנגלית, במקום בתחום התואר.

איך מקבלים פטור מלימודי אנגלית

פטור באנגלית ניתן לקבל בשלושה דרכים, עמידה במבחן אמיר, עמידה במבחן אמירם, גרסה מקוונת של אותו מבחן או ציון פטור בחלק האנגלית במבחן פסיכומטרי. חשוב לדעת, מטרת מבחן אמירם ומבחן אמיר הינה למיין ולסווג את הנבחנים לרמות אנגלית שונות, בהתאם ליכולת אישית, בהתייחס לכלל ותוך התחשבות במוסד האקדמי בו הם עתידים ללמוד.

גם אם לא קיבלתם פטור מלימודי אנגלית, ברגע שלמדתם כמו שצריך לאחת הבחינות הללו, שיפרתם את האנגלית שלכם באופן משמעותי, כך שאין ספק שתצטרכו לעשות פחות קורסים באנגלית עד לקבלת התואר.

פטור באנגלית זוהי דרישת חובה מכל מי שמבקש לסיים את לימודי התואר. ככל שתבואו יותר מוכנים למבחן המיון בשפה האנגלית, כך תחסכו לעצמכם זמן חשוב וכאבי ראש מיותרים