לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

מבחן אמיר על חשבון הפיקדון

חלק מבתי הספר המעבירים קורסי הכנה למבחן אמיר, מאפשרים לחיילים משוחררים ללמוד על חשבון הפיקדון ובכך להתחיל את לימודיהם האקדמיים עם פטור באנגלית או ברמת אנגלית טובה יותר, אשר תאפשר להם לעבור פחות קורסים באנגלית במהלך התואר

לימודים על חשבון הפיקדון מתאימים לחיילים משוחררים אשר לא צריכים מבחן פסיכומטרי כתנאי קבלה למוסד אקדמי בו הם מעוניינים ללמוד או חיילים משוחררים אשר עברו פסיכומטרי, אך לא הצליחו להוציא פטור באנגלית בחלק האנגלית בבחינה.

מבחן אמיר לחיילים משוחררים

חיילים משוחררים יכולים לנצל את דמי הפיקדון למטרות מאוד ספצפיות כמו לימודים, פתיחת עסק או רכישת דירה. היות ובגיל זה מוקדם עדיין לחשוב על דירה או פתיחת עסק, מימוש הפיקדון למטרת לימודים הינו הפתרון הנכון והחכם ביותר בעבור כל חייל משוחרר.

היות וכל מי שהולך ללמוד לתואר ראשון, יצטרך להשיג במהלך התואר פוטר באנגלית, השגת הפטור לפני הלימודים, באמצעות מבחן אמיר, יכולה לחסוך זמן ולהקל על העומס בשנים הראשונות לתואר.

חיילים משוחררים אשר מעוניינים ללמוד קורס הכנה למבחן אמיר, על חשבון הפיקדון, יכולים לעשות זאת על ידי בירור מוסדות הלימוד שעובדים בשיתוף עם צהל ומוכרים על ידי הפיקדון. ביחידה להכוונת חיילים משוחררים תוכלו לקבל את כל המידע, כולל הכוונה איך ניתן לממש את הפיקדון ללימודי בחינת אמיר ובאיזו אופן