לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

מבנה מבחן אמירם

סוג השאלות במבחן אמירם, זהה לאופי השאלות במבחן אמיר ולכן ההכנה לשני המבחנים זהה. בדומה למבחן אמיר, גם במבחן אמירם תצטרכו לענות על שאלות הבודקות רמת ידע באנגלית סבילה, בתחומים כמו השלמת משפטים, ניסוח משפטים מחדש וקטע קריאה ואנסין.

השאלות במבחן אמירם הן שאלות רבות בחירה, כלומר שאלות אמריקאיות בהן על הנבחן לסמן ולבחור את התשובה הנכונה ביותר, באמצעות מקשי המחשב.

המענה על התשובות נעשה באופן הבא. יש להקיש על מקש מספר התשובה הנבחרת למשל: אם לדעתכם התשובה המתאימה, היא תשובה מספר 3. עליכם ללחוץ על מקש מספר 3.

לאחר מכן יש לאשר את התשובה על ידי מקש האנטר ולעבור לשאלה הבאה. חשוב מאוד שתדעו כי במבחן אמירם לא ניתן לחזור אחורה ולתקן או לשנות את התשובה, כך שצריך להיות כמה שיותר בטוחים לפני שלוחצים אנטר.

לכל שאלה מוקדש פרק זמן מסוים בו תצטרכו לענות ולכן אין מה לרוץ למהר ולענות. אם אתם עונים מהר יותר, זה לא אומר שתקבלו ניקוד גבוה יותר או תתפסו כטובים יותר במבחן אמירם. היות ואי אפשר לחזור אחורה, הקדישו את הזמן הראוי לענות כשורה.

זמן הממוצע לשאלה במבחן אמירם, נע סביב ה4 דקות לשאלה, כאשר לקטע קריאה מוקדש בדרך כלל זמן ממוצע של כ7 עד 8 דקות ואז אפשר לגשת לענות על השאלות, כאמור 4 דקות בממוצע לכל שאלה.

מבחן אמירם זהו מבחן אדפטיבי ולכן רמת הקושי מתאימה עצמה ליכולת וקצב הנבחן, אלמנטים אלה הם היוצרים את התנאים הטובים ביותר לתוצאות איכותיות המשקפות את ידעתו של מי שעובר מבחן אמירם.