לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

מבחן אמירם מבחן אדפטיבי

באם אתם רוצים לעבור מבחן מיון רמות באנגלית, על מנת לקבוע את רמת האנגלית שלכם או לקבל פטור באנגלית, שמורה לכם האופציה לעשות מבחן אמירם. מבחן אמירם זהו מבחן מקוון אשר דומה במהותו למבחן אמיר, אך יש דברים אשר חשוב לדעת טרם עשייתו, אחד הדברים הם שמדובר במבחן אדפטיבי.

מבחן אדפטיבי זהו מבחן מותאם, כלומר, השאלות מתאימות עצמן לרמה אותה מפגין הנבחן בעת הבחינה. מבחן אמירם מתחיל מרמה בינונית על מנת לבחון את יכולתו של הנבחן ומשם קובע את הרמה ודרגת הקושי.

נניח שהתחלתם מבחן אמירם ועניתם על שאלה ראשונה בהצלחה, בשלב הבא כבר תקבלו שאלה קשה יותר, עניתם עליה בהצלחה, תקבלו שאלה קשה יותר, נכשלתם בה- תקבלו שאלה קלה יותר, עד אשר תוכרע רמת האנגלית שלכם ביחס לשאלות.

היות ומבחן אמירם זהו מבחן אדפטיבי, איתור הרמה וביסוסה נעשה מהר יותר מאשר במבחן אמיר, חשוב לדעת כי משך המבחן גם הוא אישי ומותאם לקצב העונה על השאלות, בטווח זמן שבין שעה לשעה וחצי. כלומר, גם זמן הנבחן אינו קבוע מראש, אלא מתאים עצמו במסגרת הזמן בתוך הליך הבחינה.

מבחן אדפטיבי מאפשר לזהות ולאתר את רמת העונה במבחן אמירם ,בצורה מהירה יותר באמצעות אלגוריתמיים מתאימים. יכול להיות שאתם כנבחנים לא תזהו את הרמה שלכם גם עד סוף המבחן, אך המחשב כבר יודע בשלב מוקדם יחסית מהי הרמה שלכם.