לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

מבחן אמיר, אוצר מילים

אחד הנושאים החשובים שנבדקים במבחן אמיר זהו אוצר מילים. אם אתם מבקשים לעבור את הבחינה בצורה הטובה ביותר ולהוציא ציון גבוה או אפילו פטור באנגלית, אין ספק שמה שאתם הכי צריך לשים אליו דגש זו הרחבה ושיפור אוצר מילים. חשוב שתדעו כי מבחן אמיר מתייחס למילים לא קלות, לעיתים גם ברמה אקדמית, כך שגם אם אוצר המילים שלכם באנגלית סביר, עדיין תצטרכו להשקיע ולשים דגש על חלק זה בבחינה.

אוצר מילים רחב ומגוון הינו הבסיס לכול. שיש לכם אוצר מילים רחב בשפה זרה,אתם יכולים לקרוא יותר טוב ומהר, להבין באופן מדויק יותר משמעות של טקסט ובכלל להתמודד בצורה מקיפה עם כל שאלה או בחינה, כמו בחינת אמיר.

זו הסיבה שחלק גדול מלימודים לקראת בחינת אמיר, בין אם מדובר בלמידה עצמית או באמצעות קורס הכנה למבחן אמיר, מוקדש להרחבת אוצר מילים.

איך משפרים אוצר מילים

על מנת לשפר אוצר מילים, חשוב מאוד להתחיל לקרוא באנגלית. ככל שתחשפו ותתמודדו עם יותר מילים וקטעי קריאה מגוונים, כך תגדילו את אוצר המילים שלכם. בשלב זה, לקראת מבחן אמיר, מומלץ גם להתחיל לדבר באנגלית ולשלב מילים וביטויים שונים, על מנת לשמוע את הצליל שלהם ולעבוד על היגוי נכון.

כשאתם לומדים לקראת מבחן אמיר או מבחן אמירם, חשוב מאוד שלא ללמוד מסתם מילון אנגלית, אלא להתרכז בלמידה מתוך מילון מתאים למבחן אמיר. כיום ניתן למצוא מילונים ייעודים לבחינת אמי”ר המכילים את המילים החשובות והנפוצות שיכולות להופיע בבחינה. למידה למבחן אמיר עם מילון יעודי, תסייע לכם להתרכז במילים שצריך ולא לשנן את כל המילים באנגלית, שלא לצורך.

עוד משהו שמומלץ לעשות על מנת לשפר אוצר מילים ולהתמקד במילים הנכונות, זה לפתור בחינות אמיר ישנות, כך שתראו אילו מילים הופיעו שם ובאיזה סגנון.