לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

פטור באנגלית באוניברסיטה הפתוחה

גם אם אתם הולכים ללמוד באוניברסיטה הפתוחה, תדרשו להגיע לרמת פטור באנגלית על מנת לקבל תואר ראשון. רבים חושבים כי לימודים באוניברסיטה הפתוחה נחשבים קלים יותר ומתאימים לכולם, אך בפועל מדובר בלימודים ברמה אקדמית גבוהה מאוד, שאינם נופלים משום אוניברסיטה אחרת.

האוניברסיטה הפתוחה מציעה מגוון חוגים בהם ניתן לקבל תואר ראשון. תנאי הקבלה שלה אינם מותנים בציון פסיכומטרי או בשכלול בגרויות ולכן היא אוניברסיטה המאפשרת מתן הזדמנויות ויכולת לזכות בתואר אקדמי גם ללא השלמה. מי שמתחיל לעשות תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה, ייווכח כי אולי תנאי הקבלה גמישים יותר, אך הלימודים עצמם קשים, תובעניים ודורשים מידה רבה של משמעת עצמית. במילים אחרות, אם אתם לא רציניים ולא מוכנים להשקיע, אל תתחילו ללמוד בפתוחה.

כמו בכל מוסד אקדמי מוכר, גם באוניברסיטה הפתוחה אתם נדרשים לפטור באנגלית. גם פה סיווג הרמה שלכם באנגלית נעשה באמצעות פסיכומטרי, אם עברתם אחד או הציון שלכם במבחן אמיר או מבחן אמירם.

רמות אנגלית באוניברסיטה הפתוחה

רמות האנגלית מחולקות באוניברסיטה הפתוחה מרמה E ועד רמה A כאשר ניתן למצוא גם קורס למי שסווג מתחת לרמה E, כלומר הוציא 59 ומטה בחלק האנגלית בפסיכומטרי או מבחן אמירם ופחות מ159 במבחן אמיר.

את הקורסים תאלצו לקחת במהלך לימודי התואר, לצד לימודים אקדמיים, כאשר תדרשו לעמוד במבחן סיום של כל קורס אנגלית בהתאם לרמתכם ולעבור לקורס הבא.

היות ולימודים באוניברסיטה הפתוחה נחשבים ללימודי תואר קשים ותובעניים, רבים מהלומדים בפתוחה מעדיפים ללמוד באופן ממוקד ולגשת למבחן אמיר לפני תחילת התואר, על מנת שלא ליצור לעצמם עומס במהלך הלימודים.

אם אתם יודעים שרמת האנגלית שלכם נמוכה יחסית וכי אתם עתידים למצוא את עצמכם ביותר מקורס אחד באנגלית, הכי חכם יהיה ללמוד בקורס הכנה למבחן אמיר, לא דווקא על מנת לקבל פטור, אלא על מנת להתחיל מרמת אנגלית סבירה יותר, שהרי באמצעות לימודי אנגלית תוכלו לשפר את האנגלית שלכם בכמה רמות