לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

איך לומדים לבחינת אמיר

בחינת אמיר זוהי בחינת מיון בשפה האנגלית, אשר מטרתה לקבוע את רמת הידע שלכם באנגלית ולסייע למוסדות אקדמיים לסווג את התלמידים לקורסי אנגלית מתאימים, בהתאם לרמה. מי שמצליח להוציא ציון גבוה בבחינת אמיר, מקבל פטור באנגלית ולמעשה פטור מלימודי אנגלית במהלך התואר. זו הסיבה שצעירים רבים משקיעים זמן ואנרגיה בהכנה לבחינת אמיר, במטרה להקל על עצמם במהלך הלימודים.

אם גם אתם מבקשים להכין את עצמכם לבחינת אמיר
הנה כמה שיטות וטכניקות שיסייעו לכם ללמוד כמו שצריך לבחינת אמיר.

  • חשוב מאוד שתדעו מראש מהם נושאי הבחינה. בחינת אמיר מתמקדת אך ורק בשפה האנגלית, אך לא בודקת יכולות דיבור, שמיעה או כתיבה, אלא בעיקר מה שנקרא הבנה סבילה. לבחינת אמיר נושאים מוגדרים מאוד והיא מורכבת משלושה חלקים. חלק השלמת משפטים, חלק ניסוח משפטים וחלק הבנת הנקרא.
  • גם אם נושאי בחינת אמיר מוגדרים מאוד, חשוב מאוד שלא ליפול למלכודת הלמידה הספציפית אלא להבין שגם נושאים אילו בודקים יכולות אחרות, כמו תחביר וחוקי דקדוק. לדוגמא:, בשביל לנסח משפטים מחדש ולמצוא את המשפט הדומה ביותר לרעיון המוצג במשפט המרכזי, תצטרכו לגלות בקיעות גם בחוקי תחביר ובמבנה משפט.
  • המפתח להצלחה בבחינת אמיר זוהי הרחבה של אוצר מילים. כמו בפסיכומטרי חשוב מאוד להבין מהן המילים הנדרשות לבחינה ומעבר לכך, לקרוא כמה שיותר ולהיחשף לכמה שיותר טקסטים בשפה האנגלית.
  • כמו כן, כשאתם קוראים או מדברים באנגלית (מה שמומלץ מאוד לעשות לפני בחינת אמיר) שימו לב למבנה המשפטים, מתי אומרים מה, מה המשמעות של המילים. ברגע שתוכלו למקם את המילה במשפט, תגדל ההבנה שלכם ותצליחו טוב יותר בבחינת אמיר או מבחן אמירם
  • הדרך הטובה ביותר להתכונן לבחינת אמיר ולדעת שלמדתם את כל החומר הנדרש, זה לעבור קורס הכנה לבחינת אמיר, במכון ללימודי פסיכומטרי או מכון ללימודי מבחן אמיר.