לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

הרשמה למבחן אמיר

לאחר שהבנתם שהדבר הכי נכון לעשות לפני לימודים לתואר ראשון, זה קורס הכנה למבחן אמיר, לאחר שלמדתם והשקעתם זמן ואנרגיה בלמידה למבחן אמיר, מגיע הרגע שבו צריך להירשם למבחן. איך עושים זאת, הנה כל מה שצריך לדעת על הרשמה למבחן אמיר

בחינת אמיר זוהי בחינת מיון בשפה האנגלית, אשר מטרתה לקבוע את רמת האנגלית שלכם, למול המוסד האקדמי בו אתם עתידים ללמוד. באמצעות ציון עובר הנע סביב ה234 נקודות, תוכלו לקבל פטור באנגלית וכך לא תצטרכו לעבור שום קורס אנגלית במהלך השנים הראשונות ללימודי התואר.

ההכנה למבחן אמיר נעשית באמצעות קורס הכנה למבחן אמיר, הדומה במהותו לקורס הכנה לפסיכומטרי, אך מתמקד אך ורק בלימודי אנגלית. בקורס הכנה למבחן אמיר תלמדו שיטות וטכניקות שיסייעו לכם להתמודד עם קטעי קריאה, הבנה ומשמעות של משפטים וטקסטים

יש גם מי שלומדים למבחן אמיר באמצעות קורס מקוון או באמצעות למידה עצמית, הכוללת קריאה באנגלית והרחבת אוצר מילים.

לא משנה אם למדתם למבחן אמיר בקורס ממוקד או שלמדתם לבד, בסופו של דבר תצטרכו להירשם למבחן אמיר, באחד מחמשת מועדי עריכת המבחן.

הרשמה למבחן אמיר יכולה להיעשות בצורה מקוונת, דרך אתר המרכז הארצי לבחינות והערכה או באמצעות ערכת הרשמה הנמכרת באתר המרכז או בחניות ספרים באוניברסיטאות השונות.

למבחן אמירם ניתן להירשם דרך שאילתא, אינפודקס או דרך המוקדים השונים. בכל מקרה חשוב לברר אודות הרשמה למבחן אמירם באופן פרטני.

אם אתם עוברים קורס הכנה לבחינת אמיר, תקבלו את כל המידע אודות מועדי ואופי ההרשמה בקורס עצמו, כאשר התשלום על בחינת אמיר מתבצע בנפרד ובאופן פרטני ואינו קשור לתשלום אודות הקורס עצמו.