לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

מבחן אמי"ר

מבחן אמי”ר זהו למעשה מבחן מיון באנגלית, אשר מטרתו לבדוק את רמת ידיעתו של הנבחן בשפה האנגלית. בראש ובראשונה, נועד מבחן אמי”ר על מנת לאפשר למוסדות להשכלה גבוהה לאפיין את רמת האנגלית של הסטודנט, על מנת להתאים לו קורסים באנגלית במהלך השנים הראשונות של התואר, עד להשגת פטור באנגלית.

חשוב שתדעו: אם תבואו למבחן אמי”ר מוכנים ובטוחים בעצמכם, אחרי שלמדתם או עברתם קורס מבחן אמי”ר מסודר, יש סיכוי טוב שתקבלו כבר בציון הבחינה, פטור באנגלית, מה שייתן לכם את הזכות לא לעשות קורסים באנגלית להשגת הפטור. זו הסיבה שרבים מאלה שהולכים ללמוד באוניברסיטאות או מכללות, עוברים מבחן אמי”ר לפני תחילת התואר.

אם אתם הולכים לעשות תואר אקדמי, תצטרכו להשיג במהלך שנות התואר פטור באנגלית. זוהי דרישת חובה של כל מוסד אקדמי מוכר. מבחן אמי”ר זוהי ההזדמנות שלכם לחסוך זמן וכאב ראש במהלך לימודים לא פשוטים ולהימנע מעשיית קורסים באנגלית במהלך התואר.

מהו מבחן אמי”ר

בניגוד לפסיכומטרי, מבחן אמי”ר מתמקד אך ורק בחלק האנגלית, כלומר שבעת הבחינה לא תצטרכו להתמודד עם חלק המתמטיקה או העברית. קורס מבחן אמי”ר יהיה ממוקד מאוד ויכלול אך ורק שיפור והכנה לפטור באנגלית.

מבחן אמי”ר נכתב על ידי המרכז הארצי לבחינות, כאשר סוג ואופי השאלות יהיו זהות לחלק של האנגלית בפסיכומטרי, זו הסיבה שתרגול ולמידה למבחן אמי”ר דומה מאוד לתרגול אנגלית בפסיכומטרי ומתמקד בעיקר באוצר מילים והבנת הנקרא.

מי שהולך ללמוד למבחן אמי”ר הם צעירים אשר לא צריכים לעבור פסיכומטרי כתנאי קבלה למוסד האקדמי בו הם רוצים ללמוד, אך צריכים פטור באנגלית או סטודנטים לעתיד אשר עברו פסיכומטרי, אך לא הצליחו להשיג פטור בחלק האנגלית או כאלה שמעוניינים לשפר את ציון החלק באנגלית, על מנת להקטין את כמות הקורסים באנגלית שיאלצו לקחת בעת הלימודים

מבחן אמי”ר נועד על מנת לקבוע מהי הרמה שלכם באנגלית ולסייע לכם להשיג פטור באנגלית, תנאי הכרחי לסיום לימודים אקדמיים ולקבלת תואר מוכר.