לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

איך להתכונן למבחן אמיר

מבחן אמיר זהו מבחן חשוב מאוד, הוא זה שקובע האם תקבלו פטור באנגלית ומהי למעשה רמת האנגלית איתה אתה נכנסים אל המכללה או האוניברסיטה. מה שתוציאו במבחן אמיר ילווה אתכם הרבה אחר כך, ממש כמו פסיכומטרי ולכן חשוב מאוד להתכונן כראוי, לא לזלזל ולא לעגל פינות.

טיפים למבחן אמיר 

בראש ובראשונה חשוב לדעת שלמבחן אמיר יש גם גרסה מקוונת הנקראת מבחן אמירם.

התחילו ללמוד למבחן אמיר מספיק זמן מראש, מבחן אמיר נערך במועדים קבועים, כמו הפסיכומטרי ולכן חשוב מאוד להתחיל ללמוד כמה חודשים לפני הבחינה. אם אתם רוצים להירשם לקורס הכנה למבחן אמיר, חשוב להירשם בזמן

היות ומבחן אמיר מתרכז בבחינת הידע שלכם באנגלית, חשוב לנסות ולפתח חיבור לשפה, כבר מהשלב הראשון. הרבה צעירים מסיימים בגרוות באנגלית ולא חושבים או משתמשים יותר בשפה זו, לקראת מבחן אמיר מומלץ להתחיל ולהשתמש בה בכל הזדמנות, כך תבואו לבחינת אמיר כמה שיותר מתורגלים ובטוחים באנגלית שלכם.

מבחן אמיר אומנם בודק את ידיעותכם בשפה האנגלית, אך הוא מתרכז בכמה פונקציות עיקריות כמו קריאה, הבנה, אוצר מילים ויכולת להתמודד עם טקסט ולהסיק מסקנות. הדרך הכי טובה לתרגל לקראת מבחן אמיר, זה להרחיב את אוצר המילים שלכם ואין מה שעושה זאת יותר טוב מקריאת ספרים, עיתונים וכל חומר מעניין בשפה האנגלית

זה גם הזמן להתחיל ולרענן את הדקדוק שלמדתם כשהתכוננתם לבגרות באנגלית, אם תשלטו טוב יותר בחוקי התחביר של השפה, כך תדעו לקרוא טוב יותר ולענות על שאלות בסגנון פסיכומטרי.