לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

פטור באנגלית באוניברסיטה

לימודים באוניברסיטה זוהי תחילתה של תקופה פורייה, מאתגרת ומעניינת. מדובר בשלוש וחצי שנים (בממוצע) של חשיפה לתכנים אקדמיים, החלפת רעיונות, רכישת כלים, פיתוח מיומנויות והכי חשוב, רכישת מקצוע לחיים. לא משנה במה אתם הולכים לעשות תואר ראשון, אחד התנאים הנהוגים בכל מוסד אקדמי זהו פטור באנגלית.

כאשר אתם מתחילים את לימודיכם באוניברסיטה תדרשו לעבור מבחן אמיר, על מנת לקבוע מהי רמת הידע שלכם באנגלית. באמצעות מבחן זה מסווגת האוניברסיטה את הסטודנטים לרמות אנגלית שונות ומשבצת אותם בקורסי אנגלית.

במילים אחרות: באם לא השגתם את ציון הפטור בחלק באנגלית בפסיכומטרי, מעל 134 נקודות או שלא הוצאת מעל 234 נקודות ומעלה במבחן אמיר, אתם צריכים קורס באנגלית.

קורסי האנגלית באוניברסיטאות נחלקים לרמות מהקל אל הקשה, כאשר הציונים הנמוכים יותר במבחן אמיר עתידים לעבור יותר שלבים, עד להשגת פטור באנגלית.

קורסי אנגלית באוניברסיטה

קורסי אנגלית באוניברסיטה יכולים להתחיל ברמה בינונית, לבעלי ציון ממוצע בבחינת אמיר ומשם להתקדם אל קורס מתקדם, במטרה לעמוד בדרישות המוסד האקדמי ולקבל פטור באנגלית.

בכל הקורסים באנגלית, יצטרכו הסטודנטים להתמודד עם קריאה וניתוח טקסטים אקדמיים, התמודדות עם פרסומים בכתבי עת אקדמיים, עבודה על מבנה, תחביר, דקדוק, הסקת מסקנות מתוך הטקסט ומענה על שאלות ספציפיות.

באם ציון הסף שלכם נמוך יותר מרמת ביניים, מומלץ מאוד ללמוד קודם למבחן אמיר, על מנת שהדבר לא יהווה מכשול בקבלתכם לאוניברסיטה. ידיעת השפה האנגלית הינה תנאי הכרחי למבקשים ללמוד תואר ראשון ולא הייתם רוצים לפספס, רק כי האנגלית שלכם טעונה שיפור.

אין ספק שאתם חייבים לדעת אנגלית אם אתם רוצים להתקבל לאוניברסיטה ולעבור את לימודי התואר בהצלחה.