לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

פטור באנגלית לפני תואר ראשון

אם אתם הולכים ללמוד באוניברסיטה או במכללה, תדרשו להגיע לפטור באנגלית. ניתן לקבל את הפטור באמצעות קורסי אנגלית במהלך השנים הראשונות לתואר או להגיע למוסד האקדמי כבר עם פטור. אחת הדרכים להשיג פטור באנגלית הינה באמצעות עמידה במבחן אמיר, מבחן מיון רמות באנגלית.

כשאתם באים לתואר ראשון עם פטור באנגלית, אתם חוסכים לעצמכם הרבה כאב ראש ומפחיתים את הלחץ הנובע מעוד קורסים באנגלית, נוסף לכל הדרישות, העבודות והקורסים של מהלך התואר.

לא משנה מה אתם עתידים ללמוד, כל תואר ראשון מוכר, מחייב פטור באנגלית. כסטודנטים מין המניין תדרשו להפגין בקיאות ויכולת להתמודד עם טקסטים באנגלית, ברמה זו או אחרת תוך הבנה מהותית של השפה.

זו הסיבה שלימודי תואר ראשון מלווים בלימודי אנגלית ברמה זו או אחרת, כך שכאשר תדרשו לכך, תוכלו להתמודד עם החומר. חשוב שתדעו שמבחן אמיר, כמו חלק האנגלית בפסיכומטרי בודק יכולת סבילה, לקרוא, לזהות, לאפיין ולא בודק יכולות כתיבה, מה שבדרך כלל חלש אצל רבים מאיתנו, היות ואין אנו כותבים או מתנהלים באנגלית בחיי היום יום.

פטור באנגלית ניתן לקבל גם באמצעות קבלת ציון פטור בחלק האנגלית בפסיכומטרי או באמצעות בחינת אמירם או בחינת אמיר.

למה עדיף לעשות פטור באנגלית לפני תואר ראשון

  • אם אתם באים עם פטור באנגלית, זה חוסך לכם זמן במהלך לימודי תואר ראשון.
  • אם אתם חלשים באנגלית, חשוב לעבור קורס הכנה למבחן אמיר, על מנת לשפר ככל שניתן, את הידע באנגלית לפני החלוקה לרמות. גם אם לא תשיגו פטור באנגלית בעקבות מבחן אמיר, אחרי קורס הכנה תבואו לבחינת אמיר ברמה גבוהה יותר וכתוצאה מכך תעשו פחות קורסים באנגלית בלימודי תואר ראשון